Historický úspech našej cvičnej firmy

25.04.2022

V dňoch 22. - 25. marca 2022 sa uskutočnilo online stretnutie v Prahe na 27. Medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem. Na súťaži sa zúčastnilo 60 firiem z Čiech, Slovenska, Bulharska, Rumunska, Rakúska a Belgicka. 

Naša cvičná firma vznikla v roku 2021. Kvôli pandémií, ktorá postihla nielen Slovensko, ale celý svet, sme sa museli popasovať s rôznymi ťažkosťami. Počas dištančného vzdelávania sme neustále narážali na komplikácie, no naša pani profesorka, Ing. Stanislava Lukáčová nás vždy podržala. Sme jej nesmierne vďační za každú radu a pomoc.

Firma Prstenec Saturna, s. r. o. pozostáva z 14 zamestnancov. Riaditeľkou firmy je Veronika Vidová a zástupkyňou riaditeľky je Martina Polomská. Na základe ich výborných organizačných schopností naša firma obsadila 2. miesto v kategórií Najlepšia firma veľtrhu. Ďalším úspechom je umiestnenie sa na 1. mieste v kategórií 90 sekúnd vo výťahu, ktorému vďačíme Saskii Mesarčíkovej. No vďaka patrí všetkým zamestnancom firmy, ktorí sa podieľali na tvorbe katalógu, letáku, prezentácie, reklamného spotu, jedálneho lístka, webu, vizitky, myšlienkovej mapy, nástenky a veľtrhu všeobecne.

Mrzí nás, že sme sa Medzinárodného veľtrhu nevedeli zúčastniť osobne v Prahe. No aj na tejto onlinovej verzii veľtrhu sme sa naučili navzájom spolupracovať, zlepšili sme si komunikačné schopnosti nie len v slovenčine ale aj v angličtine a spoznali sme novú platformu Gather Town, ktorá sa nám veľmi páčila. Všetci sa nesmierne tešíme z našich úspechov. Lepšie sa už naozaj nedalo.


Prstenec Saturna, s. r. o.

NAVŠTÍVTE NÁS

Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, 048 01 Rožňava

ZAVOLAJTE NÁM

+421 915 800 700

NAPÍŠTE NÁM

cf.prstenecsaturna@gmail.com

Otváracia doba

PONDELOK - PIATOK

8:00 - 22:00

SOBOTA

8:00 - 23:00

NEDEĽA

8:00 - 20:00

© 2021 Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky